Kapat
Menü
Hakkımızda Geri

Eğitim mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren, öncülüğünü her zaman koruyan ve daima gelişmeyi hedef alan  TERMODİN YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş, üretimine 1973 yılında Düzce Fabrika’da başlamış olup,  kaliteyi, güveni ve konforu  ilke edinerek, sektöründeki başarısını bugüne kadar sürdürmeye devam etmiştir.

 

Üretimine 21.000 metrekarelik arazi üzerinde 5.000 metrekarelik  kapalı  alanda devam eden, showroom ve genel merkezi İstanbul’da bulunan TERMODİN YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş, müşteri memnuniyetine  her zaman önem vermekte ve  sektörünün ihtiyaçlarını kalitesinden ödün vermeden en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir.

 

KALİTE:


Firmamız TSE4616, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, Marka Tescil Belgesi, Yerli Malı Belgesi ve Sanayi Sicil Belgesi’ne sahip olup, kalite standartlarına uygun bir şekilde üretim yapmaktadır.

 

Anaokulundan üniversiteye,  yemekhane grubundan kütüphane grubuna, modüler eğitim malzemelerinden konferans sandalyelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan, ürünlerin mimari tasarımını ve üretimini üstlenen firmamız siz değerli müşterilerimizin fikir ve önerilerine her zaman açık olup, yüksek verimlilikle ve hızla sizlere geri dönüş sağlamaya her zaman hazırdır.

 

Misyonumuz:  Eğitim mobilyaları sektöründe öncü olarak faaliyet gösteren firmamız, 50’yi aşkın personelimizle bütün eğitim ihtiyaçlarını kalite, güven, konfor ilkeleriyle karşılamak ve bu ilkeler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için varlığını sürdürmektedir.  

 

Vizyonumuz: Üretim kalitemizi ve müşteri sadakatimizi her zaman yüksek tutarak, ürün tasarımlarımızda yenilikçiliğimizi devam ettirmek ve her zaman tercih edilenler arasında sağladığımız güvenle  lider konumda olmak.